Właścicielem i jednocześnie trenerem szkoły jest Krzysztof Cieślak

były tancerz posiadający mistrzowską S klasę!

Szkoła istnieje od 1997 roku, założyciel Krzysztof Cieślak.

Obecnie do szkoły uczęszczają dzieci w wieku od 5 roku życia, młodzież oraz dorośli , którzy codziennie, pod okiem trenera, przygotowują się do zawodów tanecznych. Uczniowie biorą udział w turniejach sportowych w różnych kategoriach wiekowych i klasach tanecznych poczynając od klasy „brąz” do najwyższej „S” .Uczestniczą również w otwartych turniejach międzynarodowych w Polsce i za granicą, oraz w mistrzostwach okręgowych, krajowych i światowych.

Od wielu lat, szkoła co roku, zdobywa wiele sukcesów. Obecnie w klubie tańczą osoby z tytułami mistrzowskimi, zdobytymi podczas turniejów okręgowych, turniejów Polski, oraz Europy. Pary w naszym klubie biorą udział we wszystkich zawodach w Polsce i za granicą z przynależnością do Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Mogą brać udziały w dodatkowych szkoleniach, które są organizowane przez naszą szkołę.

W historii Szkoły Tańca Krzysztofa Cieślaka zapisało wiele ciekawych postaci, które swoje pierwsze kroki oraz pierwsze ważne osiągnięcia w tańcu towarzyskim, zdobywały pod szyldem tej Szkoły, natomiast dziś są mocno rozpoznawalni w świecie tanecznym jak i medialnym np. w „Tańcu z gwiazdami” bracia Jacek i Wojciech Jeschke, Natalia Głębocka.

O osiągnięciach uczniów Szkoły Tańca wielokrotnie pisano w prasie, a w roku 2015 Krzysztof Cieślak został zgłoszony przez swoich podopiecznych, do konkursu „Człowieka Roku „dla miasta Jeleniej Góry, w którym otrzymał wyróżnienie do finału.

Zapraszamy na nasz Facebook, gdzie zamieszczamy regularnie relacje z turniejów oraz informacje dotyczące kursów tańca : https://www.facebook.com/profile.php?id=100003131433384

Nasi Podopieczni

Nasza sala taneczna: